Baltic Auto Glass OÜ on nüüd Carglass Estonia hulgimüügiosakond!

TEADAANNE!

Firmade ühinemine on kantud äriregistrisse 14.12.2015. 
Uus ühendav firma Windrox OÜ avaldas teate ka Ametlikes Teadaannetes. Allpool natuke infot selgitamaks olukorda.

Sisuliselt ei muutu midagi, st Klaasiteeninduse AS ja Baltic Auto Glass OÜ tegutsevad edasi samade jõududega ja klientide jaoks samadel tingimustel. Muutused on välist laadi, st tegutsemist jätkatakse uue nime Windrox OÜ all, eelpool toodud firmade asemele on loodud osakonnad (vastavalt siis Kadaka osakond ja hulgi osakond) ning lisaks Autoklaas1 kaubamärgile tuleb kasutusele ka Carglassi kaubamärk.

Miks see teostati? See on seotud firmade omanike soovidega. st kes soovis tegeleda uute väljakutsetega, kes aga areneda ja kasvada. Nagu teada, siis Windrox OÜ on maailma suurima autoklaasidega tegeleva keti Carglass liige. Ja kuna Klaasiteeninduse AS oli Eesti mastaapides vägagi arvestatav klaaside paigaldusega tegelev ettevõte ning Baltic Auto Glass Eesti suurim klaaside hulgimüüja, siis igati loogiline arengut ja kasvu soodustav tegur oli kellegi suurega ühinemine.

Seoses sellega hakkate tulevikus saama arveid firmalt Windrox OÜ. 

Loodame, et ühinemisest tõuseb kasu nii ühinenud firmadele ning loomulikult ka teile - meie klientidele - sest nüüd on ligipääs infole ja toodetele märgatavalt avaram, kui enne!

Jaanus Liiv
Carglass hulgiosakond
Ostujuht